MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla med lådor 8371126

nr 837 1126

Bokhylla med lådor

England, längd: 75 D, 28, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 29 juli 2013
kl 20:49:47